Slide background

Üliõpilased

Sulle meeldivad katsumused ja mõistatuste lahendamine? Otsid väljakutsuvat ning lõbusat tegevust, et sõpradega aega veeta? Tule proovi põgeneda meie teematubadest ning avasta enda jaoks täiesti uutmoodi meelelahutus! Kutsu kokku 2-6 head sõpra ja saad valida viie täiesti erineva põgenemistoa vahel.

Pere ja sõbrad

Kui tihti leiad end argipäeva õhtul olukorrast kus tahaks tõesti midagi huvitavat teha, kuid tavapäraseks saanud kinokülastus ning bowling ei paku enam pinget? Meie põgenemistoad on suurepärane viis veetmaks oivaliselt aega oma pere ja sõpradega. Külasta meid lootsi keskuse teisel korrusel ning kvaliteetaeg sõprade ja perekonna seltsis saab sinu jaoks uue tähenduse.

Firmaüritused

Oled tüdinenud tavapärastest ning igavatest firmaüritustest? Mitmed uuringud on näidanud, et meeskonnatöö parandamine läbi interaktiivse tegevuse on kuni 70% tõhusam. Escape Room pakub suurepärast võimalust korraldada firmaüritusi kuni viiekümnele inimesele. Kindlasti küsi meilt ka pakkumist erinevate koolituspakettide kohta!

Tourist and Visitor

Visiting Tallinn and running out of ideas what to do? Escape Room is offering many different escape games to drown your thirst for adventure. Our interactive escape games will leave you dazzled and most importantly offer a quality time for you and your friends. We guarantee this is the best way to spend some free time in the center of Tallinn and you will be wondering how can 60 minutes fly past so quick. Call us now and book your adventure!

✉ [email protected]
☎ +372 600 92 32

Aadress
The Escape Room, Lootsi 8, 10151, Tallinn