LOCATION

We are located near the harbour’s D-terminal and just a 2-minute walk from the Nordic Centrum. We share the same main entrance with the Lootsi Centre and also have an extra entrance around the corner of the Lootsi Centre. You can find our rooms on the second floor of the Lootsi Centre. If You have any issues with finding our premise, please call us at +372 600 92 32. A member of our team will guide you to our premise.

PARKING

Estonian parking company EuroPark is operating the car park in front and behind the Lootsi Centre. The first hour will be free with a parking-clock and every next hour is 2€.

Mida kujutab endast põgenemistoa kogemus?

Escape Roomi põgenemistoa kogemus on üks parimaid viise, kuidas sõprade, kolleegide ja perega aega veeta. Escape Room pakub 4 unikaalset tuba, mis kujutavad endas interaktiivseid väljakutseid just sinule. Kohale saabudes, tutvud sa meie professionaalsete mängujuhtidega, kes annavad sulle põgusa ülevaate sinu valitud teematoas toimuma hakkavast. Me oleme andnud endast parima, et kujundada elamus, mis oleks sobiv erinevatele vanusegruppidele. Ära jää ilma!

Kellele Escape Roomi elamus mõeldud on?

Escape Roomi elamus on kujundatud erineva ea, tausta ja sooga inimestele, kellele meeldivad katsumust pakkuvad mõistatused ning interaktiivsed väljakutsed. Alla 12-aastased lapsed saavad teematuba tulla proovima koos täiskasvanust saatjaga. Tänaseks on Escape Roomi frantsiisi nautinud üle 350 000 külalise ja me soovime seda väga jagada veel nendega, kes meile külla pole jõudnud.

Kui palju see maksab ja kuidas ma saan tuba broneerida?

Meie hinnad varieeruvad sõltuvalt grupi suurusest. Suurema grupi puhul, on hind ka vastavalt soodsam. Broneeringuid saab teha läbi meie kodulehe ning inimeste arv ühele mängule algab kahest kuni kuue inimeseni vastavalt VALITUD TUBADELE. Külasta meie kodulehte, et rohkem mängudest teada saada!

On hetki, kus meil on paraku limiteeritud arv VIIMASE MINUTI broneeringutele ning tänavalt tulnud külalistele. Me soovitame tõsiselt saabuda päeva jooksul nii varakult, kui võimalik, et broneerida endale meelepärane teematuba. Võimaluse korral helista meile avamise hetkest alates +372 600 9232.

Mis on teie lahtioleku ajad?

Me oleme avatud kõigil nädalapäevadel 11:00 – 23:00, välja arvatud riigipühadel, aastaringselt! Meie esimene broneering algab kell 11:15 ning viimane broneering kell 21:30.

Me oleme kahe-minutilise jalutuskäigu kaugusel Nordic Centrumist ja D-terminalist ning kui peaksite jõudma tunduvalt varem, on teil võimalus nautida väikest drinki meie eksklusiivses baaris, mis on avatud ainult meie külalistele.

Kas me organiseerime firmaüritusi ning privaatseid sündmuseid?

Absoluutselt! Meie põgenemismäng on ideaalne valik firmaürituste ja grupitegevuste jaoks ning me oleme uhked oma erakordse teeninduse üle, mille osaks meie külalised saavad.

Firmaürituste jaoks on meil olemas eraldi koolituspaketid personalijuhtimisest lõõgastavate õlle- ja veinikoolitusteni. Võta meiega ühendust ning küsi pakkumist [email protected]ee, et saada rohkem teavet. Me kujundame sinu ürituse, saadame kutsed ning organiseerime kogu peoteeninduse koos toitlustusega. Ka kõige nõudlikumad külalised saavad parima elamuse.

Soovitatav inimeste arv ühe mängu jaoks?

Ruumid on ehitatud ja kujundatud nii, et korraga saaks mängida kuus inimest. Me pakume dünaamilist broneeringu süsteemi, kus teil on võimalik mängida ka teiste külalistega juhul, kui teid paelub sotsiaalne seiklus just sellisel kujul. Escape Roomi kogemuse eesmärk on eelkõige tunda närvikõdi, veeta lõbusalt aega ja tutvuda uute inimestega.