Hea klient! Oleme muutmas oma süsteemi sünnipäeva ja firmaürituste tegemiseks ,et pakkuda meie klientidele kiirust ja mugavust! Palume veidi kannatust kuna süsteem on alles seadistamisel. Tavapärane broneeringu süsteem toimib endiselt ning sündmuste ja firmaürituste korraldamiseka palume ühendust võtta meili aadressil: [email protected]

KONVERENTSIRUUM

Escape Room pakub sündmuste läbiviimiseks privaatset konverentsiruumi. Konverentsiruum mahutab 20-30 inimest. Suurema inimeste arvu korral saame pakkuda erilahendusi! Konverentsiruumis saab kuulata muusikat, kasutada projektorit koolituste läbiviimiseks või videode ja piltide vaatamiseks.

PÕGENEMISTOAD

Escape Room pakub viit erineva raskusastmega põgenemistuba, kus oma oskusi ning meeskonnatööd proovile panna. Põgenemismängude hind sõltub mängijate arvust. Tutvu meie põgenemistubade ja legendidega siin – link avaneb uuel vahelehel. Palume lisada lisainfosse soovitud põgenemistubade nimetused.

TOITLUSTUS

Lisaks põgenemismängudele ja konverentsiruumile pakuvad meie head koostööpartnerid Sushi Plaza, Dodo Pizza ja … toitlustus võimalusi. Peale selle on võimalus tellida ka puuvilja vaagnat või torti. Juhul kui meie poolt pakutavas menüüs ei leidu sobivaid suupisteid teie sündmuse tarbeks, siis kirjuta oma soovide kohta lisainfosse. Kohapeal on avatud ka lounge ala, kus saab suupistete ja söögi kõrvale osta meelepäraseid karastusjooke ning alkohoolseid jooke.

Sushi Plaza                                              Sushi PlazaSushi PlazaSushi PlazaSushi Plaza
Sushi Plaza                                               Sushi PlazaSushi PlazaSushi PlazaSushi Plaza
Summa kokku